text_casnazov_prednasky

text

Blog

14 Dub, 2016
Afterparty festivalu Culturea velkolepě zahájí ohňová show skupiny Magnis. Přečtěte si rozhovor s jejím zakladatelem Michalem Halačkou a dozvíte se třeba i to, jak dlouho musíte trénovat, než vás pustí "k ohni".
13 Dub, 2016
V pátek, když festival Culturea ovládne temperamentní Španělsko, bude mít přednášku i Jan Mlčoch, který nám předá své bohaté zážitky a zkušenosti z cest po této zemi.
12 Dub, 2016
Hlavním mediálním partnerem pro letošní ročník festivalu Culturea je Rádio Zlín, které se může hrdě označovat za nejposlouchanější regionální soukromou stanici ve Zlínském kraji a rovněž za nejposlouchanější rádio v okrese Zlín.
10 Dub, 2016
Na španělském dni budete moci ochutnat speciality, které v rámci live cookingu připraví španělský kuchař Miguel Angel Moraga Delgado alias "Mitxel". Přečtěte si o jeho vášni k vaření v tomto rozhovoru!
09 Dub, 2016
Domovem našeho festivalu je Zlín, který patří do regionu Východní Moravy. Proto jsme rádi, že právě Centrála cestovního ruchu Východní Moravy, o. p. s. je naším mediálním partnerem.
08 Dub, 2016
Na našem festivalu budete mít možnost zúčastnit se workshopů "Pijme dobrou kávu" od pražírny Dak Lak Coffee z Prahy. O tajemství vietnamské kávy vám v rámci workshopu povypráví pan Eliáš Berky, konzultant pražírny.
01 Dub, 2016
Letošní ročník festivalu Culturea se uskuteční v budovách 14|15 Baťova institutu. Jak vlastně Baťův institut vznikal a pro jaké účely slouží?
06 Bře, 2016
Je bohužel fakt, že spousta médií nás každodenně zahlcuje nesčetným množstvím negativních informací o vraždách, krádežích, katastrofách, případně o politice.
16 Úno, 2016
Flamenko je neodmyslitelnou součástí španělské kultury. Spousta z nás si pod ním nejspíše vybaví tanec s typickým „dupáním“, doprovázeným zvukem kastanět.
11 Úno, 2016
Od začátku existence festivalu Culturea je jeho mediálním partnerem také časopis Štamgast&Gurmán. Jeho vydavatelem je Jaroslav Střecha, který nám odpověděl na několik zvídavých otázek.
04 Úno, 2016
Barcelona. Hrdé město známé fotbalem, flamencem i architektem Gaudím. Učarovalo nám (mně a kamarádce) už na střední, kdy jsme viděly film Vicky, Christina, Barcelona (mimochodem vřele doporučuji film i soundtrack).
02 Úno, 2016
Nechte se už teď naladit na festival Culturea! Přijďte v pondělí 15. února v 19:30 hodin do baru Nový svět na cestovatelskou besedu.