text_casnazov_prednasky

text

Rádio Zlín - Hrajeme s vámi!

Hlavním mediálním partnerem pro letošní ročník festivalu Culturea je Rádio Zlín, které se může hrdě označovat za nejposlouchanější regionální soukromou stanici ve Zlínském kraji a rovněž za nejposlouchanější rádio v okrese Zlín.

Svým posluchačům každodenně zajišťuje oblíbené hudební hity a také to nejčerstvější zpravodajství v regionu. O to se stará celý tým profesionálních moderátorů a redaktorů.

Ve svém vysílání má Rádio Zlín zařazeny nejrůznější rubriky, takže si každý posluchač přijde na své. Pro fanoušky filmu je vysílána rubrika Kinotip, díky které se dozvíte, na co si zajít do kina. Všem českým umělcům zase dává prostor rubrika Bigbítiště. Nejžhavější novinky ze světa techniky přináší rubrika Technet. Dámám je pro pobavení připravena rubrika Babinec. Mimo to myslí Rádio Zlín i na fandy čtyřkolových i dvoukolových mazlíčků, sportu a nadšence jak do nové hudby, tak i do starých dobrých hitů.

Na vlny Rádia Zlín se naladíte na těchto frekvencích: Zlín 91,7 FM, Vsetín 102,5 FM, Uherské Hradiště 101 FM a Uherský Brod 96,2 FM. Mimo to není nic jednoduššího než si pár kliky zapnout online vysílání na stránkách www.radiozlin.cz. A pokud tak učiníte v následujících dnech, určitě se doslechnete i něco o festivalu Culturea.